Past Events (63)

September 30Saturday

July 17Monday

May 4Wednesday

December 31Thursday

May 8Friday

May 4Monday

March 28Saturday

March 18Wednesday

November 5Wednesday

  • MA in English Language Teaching

    November 5, 2014 from 6pm to 7pm – Web Ju informojmë për iniciativën e përbashkët në mes të British Council dhe University of Southampton në programin më të ri të trajnimit falas në MA in English Language Teaching e cila konsiderohet të j Organized by British Council | Type: info

June 26Thursday

  • Wrokshop

    June 26, 2014 from 4:30pm to 6:30pm – Cultural Center Call for Application Dear English Teachers, students and English Lovers, We invite you to be part of the meeting of Ferizaj Branch 26th of June from 16: 30 to 18:30 in Cultural Center in Ferizaj. Joi Organized by Ferizaj Branch | Type: workshop

RSS

Popular Event Types

October 2019
SMTWTFS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
       
November 2019
SMTWTFS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       

© 2019       Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service